8260 kilométert akar lefutni Nick Butter

Jótékony célból 550 nap alatt 196 országban fut maratont egy brit férfi, aki a prosztatarák kutatására akar pénzt gyűjteni akciójával.

Újabb kapus kerülhet be az NHL-be

Vay Ádám biztos benne, hogy pályafutása során bemutatkozhat majd az észak-amerikai profi jégkorongligában (NHL). Így Szuper Levente után ő lehetne a következő kapus, aki eljut erre a szintre.

Egyre több futballista ajánlja fel a fizetését jótékony célokra

Jótékonysági akciót indított útjára játékostársai körében Juan Mata: a Manchester United világ- és Európa-bajnok spanyol középpályása szeretné, ha hozzá hasonlóan más labdarúgók is felajánlanák fizetésük egy százalékát hátrányos helyzetű fiatalok megsegítésére. Az akcióhoz elsőként Mats Hummels, a Bayern München világbajnok védője csatlakozott.

Cristiano Ronaldo öt mérkőzésre tette magát hidegre

Öt mérkőzésre tiltották el Cristiano Ronaldót, a Real Madrid labdarúgóját, aki a spanyol Szuperkupa első, vasárnapi mérkőzésén piros lapot kapott, és a játékvezetőt is meglökte.

Shamrock Irish Pub

Szerdán a nyitvatartás a buli hangulatától függ... akár kifulladásig!!! Információk és asztalfoglalás: Programok a Shamrockban: Szerda >> Rock & Retro Péntek >> A Te kívánságod alapján alakítjuk az estét.... Szombat >> Mai slágerek + Old funky, funky, retro  ... Tovább olvasom

The Room Bar & Club

Új élmények várnak Nyíregyházán az Őz köz 2. alatt! Tovább olvasom

Usain Bolt pont utolsó futását nem tudta befejezni

Nem sikerült Usain Bolt búcsúja, ugyanis utolsó futásán megsérült. Mo Farah ezüstéremmel fejezte be fantasztikus karrierjét szombat este a londoni atlétikai világbajnokságon.

Már zakatol a Premier League, ami idén 25 éves

Indulásának huszonötödik évfordulóját ünnepli az angol labdarúgó-bajnokság élvonala, a Premier League, amelynek már tegnap beindult az idénye. Az Arsenal – Leicester nyitómeccs 4-3 lett az ágyúsok javára.

Szavazd meg az év gólját!

Az Európai Labdarúgó Szövetség (UEFA) honlapján augusztus 29-ig lehet szavazni a 2016-2017-es szezon legszebb góljára.

A Real Madrid hódította el az Európai Szuperkupát

A Bajnokok Ligája-győztes Real Madrid nyerte a labdarúgó Európai Szuperkupát, miután kedden 2-1-re legyőzte az Európa Ligában címvédő Manchester Unitedet Szkopjéban.

Várja az eredményhirdetést a történelmet író Baji Balázs

Baji Balázs, a 110 méteres gátfutás bronzérmese nagyon várja a versenyszám kedd esti eredményhirdetését a londoni atlétikai világbajnokságon. Ő az első magyar futó, aki ilyen szintű eseményen dobogóra állhat.

Szenzációsat futott Baji Balázs, aki bronzérmes 110 gáton

Baji Balázs bronzérmet nyert férfi 110 méteres gátfutásban a londoni atlétikai világbajnokság hétfői versenynapján. Ő lett az első magyar, aki futószámban dobogós helyen végzett atlétikai világbajnokságon, úgyhogy történelmet írt.